Otvorena izložba “Tragom arhivskoga gradiva – dubrovački opus arhitekata Mladena Kauzlarića i Stjepana Gomboša (1931.-1941.)” u Muzeju grada Zagreba
U suradnji Muzeja grada Zagreba i Državni arhiv u Dubrovniku , jučer je u MGZ-u otvorena izložba “Tragom arhivskoga gradiva – dubrovački opus arhitekata Mladena Kauzlarića i Stjepana Gomboša (1931.-1941.)“.
Na otvorenju su govorili kustosica MGZ-a Lora Heršak; ravnateljica Državnog arhiva u Dubrovniku Nikolina Pozniak; viši arhivisti Državnog arhiva u Dubrovniku Sanja Curić i Nikša Selmani te povjesničar umjetnosti i konzervator dr. sc. Antun Baće.
Izložbu možete pogledati do 26. listopada.
Fotografije: Muzej grada Zagreba














