Otvorena izložba “Tragom arhivskoga gradiva – dubrovački opus arhitekata Mladena Kauzlarića i Stjepana Gomboša (1931.-1941.)” u Muzeju grada Zagreba

U suradnji Muzeja grada Zagreba i Državni arhiv u Dubrovniku , jučer je u MGZ-u otvorena izložba “Tragom arhivskoga gradiva – dubrovački opus arhitekata Mladena Kauzlarića i Stjepana Gomboša (1931.-1941.)“.

Na otvorenju su govorili kustosica MGZ-a Lora Heršak; ravnateljica Državnog arhiva u Dubrovniku Nikolina Pozniak; viši arhivisti Državnog arhiva u Dubrovniku Sanja Curić i Nikša Selmani te povjesničar umjetnosti i konzervator dr. sc. Antun Baće.

Izložbu možete pogledati do 26. listopada.

Fotografije: Muzej grada Zagreba