Otvorena izložba “Tragom arhivskoga gradiva – dubrovački opus arhitekata Mladena Kauzlarića i Stjepana Gomboša (1931. – 1941.)”

Izložba „Tragom arhivskog gradiva – dubrovački opus arhitekata Mladena Kauzlarića i Stjepana Gomboša (1931.-1941.)“ koju je otvorila ravnateljica Nikolina Pozniak i uvodno dala objašnjenje važnosti teme arhitekture na dubrovačkom području, uz nju su kolege arhivisti Sanja Curić i Nikša Selmani…












